OGŁOSZENIE

Ninjago

Poznaj Senseja Wu i czterech wojowników NINJAGO: Mistrzów Spinjitzu. Kai, Jay, Cole i Zane muszą opanować starożytną sztukę walki Spinjitzu aby ochronić NINJAGO przed złym Lordem Gardamonem, Lloydem Gardamonem i wężowymi Serpentynami.

POSTACIE

Jay

Jay

Pięści Śmiechu. Ninja Błyskawic, który bardzo szybko mówi. Często wydaje się nie doceniać powagi sytuacji. Żartuje nawet w najgorszych chwilach, a zaraz potem panikuje gdy tylko zda sobie sprawę, że jest w tarapatach.

Cole

Cole

Ninja Ziemi…silny i zdecydowany (ale o dziwo niedoceniany) Cole jest liderem drużyny. Zawsze skoncentrowany i zrównoważony (no chyba, że chodzi o słodycze czy inne jedzenie) jest prawdopodobnie najbardziej niezawodnym Ninja w walce.

Zane

Zane

Zane to Ninja Lodu. W swojej wiosce był znany z tego, że potrafił niesamowicie długo siedzieć na dnie zamarzającego jeziora (to dzięki temu, że okazał się być robotem). Fakt, że jest maszyną nie wpłynął na jego przyjaźń z kompanami z drużyny. Jednak czasami sprawia, że czuje się inny niż wszyscy i trochę samotny.

Kai

Kai

Mistrz Ognia. Kiedyś niecierpliwy raptus, teraz już dużo lepiej panuje nad wewnętrznym ogniem. Wciąż jest jednak impulsywny i czasami rusza do akcji bez przemyślenia ogólnej strategii. Kai zakochuje się po uszy w Skylor i powoli zapomina o przysiędze, która mówi, że Ninja mają trzymać się razem i znaleźć Zane.

+ POSTACIE
Do góry